KONST / Litografier / Litografisk affisch 16773128
nr 1677 3128
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Litografisk affisch, 1979. Bildmått: 75x48 cm, yttermått inklusive ram: 96x65 cm. Ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:25:33
3/2 11:52:53
1.000 kr
3/2 18:02:13